Disneyland Paris | Coolinářka
22. 9. 2022

Disneyland Paris

Splnila jsem si dětský sen… Vzala jsem dceru letos na pár dní do Disneylandu v Paříži. Byl to krásný zážitek, který rozhodně předčil má očekávání.

Zvolila jsem hotel přímo v Disneylandu, stylový New port Disney hotel. Výhodou těchto Disney hotelů je docházková vzdálenost z parku a vstupenka v ceně. Nevýhodou je vyšší cena, ale nemlituji! 🙂

Do Paříže jsme letěly s Air france a přímo z letiště jsem předem objednala autobus Magical shuttle, který jezdí každou hodinu z letiště přímo k hotelům v Disnelandu, cesta trvá asi hodinu. Moc doporučuji, zbavíte se starostí, jak se městkou dopravou do DL dostat…

Samotný DL tvoří dva parky – tradiční pohádkový Disneyland a Disney Studios inspirované produkcí studií Marvel a Pixar. Rozhodně doporučuji návštěvu obou, ale ne v jeden den, to se stihnout nedá. Samotné atrakce se neplatí, ale počítejte s frontami, průměrně tak na 20 minut. Návštěvu si naplánujte ideálně na všední den, kdy v parku není tolik lidí a fronty nejsou tak dlouhé.

Jeden den z našeho pobytu jsem věnovali i návštěvě centra Paříže, které je pohodlně dostupné metrem přímo z DL, cesta trvá cca 60 minut.

Zkrátka, pokud sem cestu zvažujete, určitě jeďte! My tu byly na tři noci a klidně bychom si pobyt prodloužily. Bylo to nádherné!

 

 

 

 

Prohlédněte si mé knihy

Můj Instagram

Left Menu IconSledujte mě
Menu