Dvůr Hoffmeister | Coolinářka
3. 10. 2019

Dvůr Hoffmeister

Už jsme nějakou dobu nebyli nikde na zahraniční dovolené. Jednak kvůli ještě malé dceři, ale také díky docela vysokým cenám zájezdů. O to víc si užíváme výletů a krátkých pobytů v Čechách a na Moravě. Vždycky se snažím vybrat nějaký příjemný, menší hotel či penzion s rodinnou atmosférou a stylovým zařízením. (Pár dalších tipů naleznete v záložce „Cestování a lifestyle“) Tento týden jsme zavítali do Velkých Čičovic u Prahy, do hotelu Dvůr Hoffmeister a zde je pár fotografií!

Přehled

Než zde rodina Hoffmeistrových před třemi lety vybudovala tento krásný hotel a luxusní restauraci, byly zde od 90. let koňské stáje a zázemí pro koňáky a jezdecký sport. Ty jsou zde stále a na symbol koně zde narazíte opravdu všude. Navíc vašim dětem paní majitelka ráda domluví projížďku! Jsou tady ustájení jak poníci, tak parkuroví „obrkoně“.

Hotelové pokoje jsou vážně prostorné, což jsme ocenili zejména s Naďou 🙂 A i když září novotou, dýchá z nich historie a mají tu správnou rustikální atmosféru.

Do místní restaurace se sjíždějí gurmáni z celé Prahy a právem, vaří tu vážně skvěle. Jen ty ceny jsou, ehm, pražské… 🙂 V prostředí místní restaurace se rozhodně budete cítit luxusně a místní personál o vás bude s úsměvem pečovat. Ochutnat můžete například zvěřinu, sladkovodní i mořské ryby, selátko, Foie Gras, poctivý steak či grilovanou chobotnici. Navíc jsou každý den v nabídce jídla z denního menu.

V méně formálním prostředí se podávají snídaně. Tady se budete cítit jako u babičky v kuchyni 🙂 Paní majitelka vám vlastnoručně připraví snídani, ke které si mžete vybrat hned z několika druhů domácí limonád.

Pokud hledáte klidné ubytování kousek od Prahy, je toto místo ideální. Do centra autem dojedete do 30 minut. Zkrátka Dvůr Hoffmeister je dalším místem, které ráda navštívím znovu, třeba jen na kafe a dort…

Prohlédněte si mé knihy

Můj Instagram

Left Menu IconSledujte mě
Menu