Family hotel Okoř 2017 | Coolinářka
3. 10. 2019

Family hotel Okoř 2017

Family hotel Okoř považuji za jeden z nejkrásnějších u nás, už dvakrát jsme se sem vrátili a úroveň rozhodně nestagnuje, právě naopak. Toto místo má tak kouzelnou atmosféru! Je zkrátka vidět, že slovo „family“ v názvu není jen tak, rodinná pohoda je tu cítit na každém kroku. Když jsme u té atmosféry: takový detail, jako je výběr nevtíravé hudby v jednotlivých částech hotelu: u snídaně hraje šansoniérka Zaz, ve společenské místnosti radio Classic a u večeře posloucháte jazz. Ať už podobné detaily vnímáte aktivně nebo jen podprahově, dotváří celkovou atmosféru dokonale.

Přehled

Tentokrát jsme byli ubytovaní v nádherném apartmá s přímým vstupem na zdejší proslulou zahradu, jeho součástí byl i malý dětský pokojíček a soukromá terasa.

Dcera Naďa si oblíbila velkou místnost, který slouží jako společenský či přednáškový sál. Je tu zdarma k dispozici kulečník, klavír, společenské hry, dětské hračky, knihy, atd.

Měla jsem možnost nahlédnout i do rodinného apartmá s kamny a vybavenou kuchyní. Krása převeliká! Posuďte sami…

Rozhodně tu nebudete strádat hlady, zdejší kuchyně je také skvělá! Na nic si nahrají, vaří z čerstvých surovin a na menu najdete klasiku, jako je poctivá polévka, guláš nebo řízek s kaší, ale také těstoviny, saláty či pořádný biftek.

Jak už jsem se zmínila výše, zdejší dominantou je překrásná zahrada s romantickým domečkem Tiffany, ve kterém se také můžete ubytovat.

Takže přátelé, pokud chcete strávit romantický pobyt ve dvou nebo rodinnou dovolenou blízko Prahy, doporučuji Family hotel Okoř vřele!

Prohlédněte si mé knihy

Můj Instagram

Left Menu IconSledujte mě
Menu