Family hotel Okoř | Coolinářka
3. 10. 2019

Family hotel Okoř

Před pár lety jsem objevila tento rodinný hotýlek kousíček za Prahou v malebné Okoři a už tehdy jsem byla nadšená! Nyní jsme se sem s manželem a dcerou vrátili, jak jinak s velkým očekáváním a opět Family hotel Okoř nezklamal.

Přehled

Pokud hledáte místo, kde jakoby se zastavil čas, kde skvěle vaří, kde si budete připadat jako v Provence, kde je ta nekrásnější zahrada… Tak si sem určitě zajeďte! Zdejší atmosféra připomíná domácí prostředí, je to, jako byste se ocitli u babičky na venkově, nebo u starých přátel. Je tu zkrátka útulno a milo…

Navíc pan kuchař vaří opravdové delikatesy. Nečeká vás tu žádné obsáhlé menu, ale je to nejlepší z nejlepšího, z čerstvých a sezónních surovin. Takže až si sednete ke stolu ozdobenému čerstvou kytičkou a přinesou Vám jednu z těch luxusních dobrot, ani se vám nebude chtít zvedat. Což se nám s naší dvouletou Naďou dost dobře nedařilo, ta s námi kavárenské povalečství tak úplně nesdílí 🙂

Ubytovat se můžete v jednom z útulných pokojů, v rodinném apartmánu, či v zahradním domku. Každý pokoj je zařízený jinak, ale vždy v atraktivním vintage stylu. My jsme byli ubytovaní v rodinném apartmá s kuchyňským koutem a obrovskou mramorovou koupenou, samozřejmostí byla dětská postýlka k dispozici.

Znovu mě doslova nadchla místní pečlivě upravená zahrada. Říkali jsme si s manželem, že bychom se tu nejradši znova vzali 🙂 Právě svatby zde musí být kouzelné! Je tu k dispozici několik teras a altánků, ve svahu lehátka, sezení pro dva nebo velkou společnost… Navíc je zahrada jen pro hotelové hosty, takže je opravdovou oázou klidu.

 

 

Budete-li mít cestu kolem, zajeďte do Okoře nejen za známou zříceninou hradu, ale i sem…. Třeba jen na kafíčko. Nebudete litovat!

Prohlédněte si mé knihy

Můj Instagram

Left Menu IconSledujte mě
Menu