Matějovec 38 | Coolinářka
2. 10. 2019

Matějovec 38

O zážitky z dovolené v Jižních Čechách se s vámi podělím hned ve dvou příspěvcích. Dnes samostatný článek věnuji našemu ubytování v kouzelném prostředí penzionu Matějovec 38 ( http://www.matejovec38.cz ). Hned z kraje chci říct, že se nejedná o žádný zaplacený PR článek, byli jsme zde zkrátka moc spokojeni a proto vám ho chci představit a doporučit, protože pozornost si rozhodně zaslouží!

Přijměte pozvání do modro-bílého ráje, kde můžete relaxovat v houpací síti nebo u krbu s kocourem na klíně… Kde můžete pojíst domácí lahůdky, které vlastnoručně připravuje paní majitelka… Kde ochutnáte ta nejlepší rakouská a švýcarská vína… A k tomu všemu poslouchat Joni Mitchell, Jamieho Culluma nebo Ellu Fitzgerald…

 

 

Matějovec38 vznikl vlastně náhodou, majitelé se původně poohlíželi po chalupě jen pro vlastní rekreaci. Nakonec ale našli polorozpadlý statek na konci malebné vesničky Matějovec nedaleko Slavonic a zrodil se nápad přestavět ho na ubytovací zařízení B&B, tedy nocleh a snídaně. Rozhodně ale není problém přikoupit si i večeře. My jsme například ochutnali skvělé jahodové knedlíky (ty jsem ani nestihla nafotit :-), kuřecí satay s kuskusem, pstruhy z grilu a výborné špecle se špenátem a fetou. A když chcete nášup? Není problém!

 

 

Ubytovat se můžete v jednom z deseti dvoulůžkových pokojů, kterému vždy vévodí úžasně pohodlná postel Saffron, ve které se vám bude spát jak v nebi! V designových koupelnách je k dispozici luxusní francouzská kosmetika L´Ocitanne.

 

 

 

Toto místo je zkrátka zrozené z relaxovaní! Nechybí zde ani pro tento účel vytvořený prostor s houpacími sítěmi. Ty se líbily hlavně naší Nadě (viz foto).

 

 

Nejvíc mě ale učarovala zahrada, no, posuďte sami, necítili byste se tu jako v ráji?

 

 

A nakonec důkaz, že i detaily tvoří neopakovatelný dojem z tohoto úžasného místa! Tady je zkrátka znát skvělý vkus!

 

A příště se můžete těšit na fotoreportáž z našich výletů, kde nebudou chybět tipy, kde si dát například dobrou kávu! Těšte se!

Prohlédněte si mé knihy

Můj Instagram

Left Menu IconSledujte mě
Menu