Kniha Krásné Vánoce - předobjednávky spuštěny | Coolinářka
5. 10. 2019

Kniha Krásné Vánoce – předobjednávky spuštěny

Přátelé, konečně vám můžu prozradit, na čem jsem poslední téměř rok pracovala… Vysnila jsem si totiž vánoční knížku a Nakladatelství Fragment mi opět pomohlo tento sen zhmotnit.
Mojí vizí bylo spojit vánoční příspěvky nejen mé, ale i mých oblíbených kolegyň – blogerek, jak už z oblasti food, tak lifestyle. Najdete v ní tedy nejen recepty, ale i DIY tipy, jak si vyzdobit byt či dům. Zkrátka, knížka je průvodcem celým adventním obdobím až do silvestra.
Jmenovitě tedy díky moc – Vintagelover.cz, Slepičárna-blog, Češka z Česka, LucieLiving, JANE AT HOME, Celiaxmoni, Paleosnadno, Nordic passion, Mámami, Děvče u plotny, Kreativní hospodyně, Lucie Baštová Foto, Máma peče doma, Tereza Veselá photography, Balta DIY blog a Mazané dorty!

Knížka vyjde 31. 10., ale do té doby si ji můžete předobjednat s 15% slevou a dopravou zdarma po zadání slevového kódu KRASNEVANOCE na eshopu Albatrosmedia zde: https://www.albatrosmedia.cz/tituly/53636825/krasne-vanoce/ nebo na Slovensko https://www.albatrosmedia.sk/tituly/21582721/krasne-vanoce/.

Instagram feed

Left Menu IconSledujte mě
Menu